Ruim duplex appartement in hartje Sint-Eloois-Vijve!
€ 785
Via de afzonderlijke inkomhal bereikt u de eerste verdieping, waar zich een lichtrijke leefruimte met balkon aan de voorzijde bevindt. Achteraan vindt u een ruime, aparte keuken.
De tweede verdieping omvat drie volwaardige slaapkamers en een volledig ingerichte badkamer, voorzien van een toilet, ligbad en lavabomeubel.
Extra troeven:
- Centrale verwarming op aardgas
- Houten ramen met dubbele beglazing
- Energiezuinig met EPC-label B (177 kWh)
Parkeren is mogelijk vlak voor de deur of op het nabijgelegen kerkplein.
Het appartement maakt deel uit van een kleinschalige residentie, waardoor er geen syndickosten zijn. Er is geen lift aanwezig.
Bovendien is het appartement volledig nieuw geschilderd en instapklaar.
Beschikbaar vanaf 1 juni 2026.
Zeer centrale ligging nabij shopping, scholen, openbaar vervoer en alle faciliteiten.
Algemeen
| Adres: | Aloise Biebuyckstraat 4/1 Sint-Eloois-Vijve |
| Referentie: | Aloise Biebuyckstraat 4 bus 1 - SEV mei 26 |
| Prijs: | € 785 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 131 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 2 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20240521-0003248153-RES-1 |
| EPC Index: | 177,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 21/05/2034 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |