Centraal gelegen appartement met één slaapkamer, groot terras en ruime garage!
€ 210 000
In het centrum van Sint-Eloois-Vijve bevindt zich dit instapklare en reeds verhuurde appartement op de eerste verdieping van de mooie kleinschalige residentie "Sint Eligius". Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, openbaar vervoer en ontspanningsmogelijkheden zich op wandelafstand.
Het appartement is als volgt ingedeeld:
- Een open inkomhal die uitgeeft op de gezellige leefruimte met volledig ingerichte keuken, voorzien van een inductiekookplaat, dampkap, koelkast en oven.
- Een praktische berging/wasplaats.
- Eén slaapkamer met toegang tot een extra bergruimte en een ruim, zonnig terras met open uitzicht.
- Een badkamer uitgerust met een lavabomeubel, douche en toilet.
Achteraan het gebouw is een afzonderlijke garagebox inbegrepen.
Technisch beschikt het appartement over centrale verwarming op aardgas, aansluiting op stadswater en elektriciteit met dag- en nachttarief. Daarnaast is er een lift aanwezig in het gebouw.
Dit appartement vormt een uitstekende opportuniteit voor wie op zoek is naar een zorgeloze investering met een aantrekkelijk rendement!
Algemeen
| Adres: | Aloise Biebuyckstraat 2/11 Sint-eloois-Vijve |
| Referentie: | Aloise Biebuyckstraat 2 bus 11 - SEV - invest |
| Vraagprijs: | € 210.000 |
| Type: | Opbrengsteigendom |
| Bewoonbare opp.: | 60 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale benaming: | Waregem 6de AFD |
| Kadastrale Nummers: | 0158/00R000 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20221104-0002716358-RES-1 |
| EPC Index: | 95,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 4/11/2032 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |