Ruim hedendaags appartement met 2 slaapkamers en autostaanplaats in hartje Waregem!
Verkocht
Comfortabel wonen op een topligging – Residentie Ascot
Op een boogscheut van het centrum woont u hier uiterst comfortabel in dit mooie appartement met zonnig terras en wijds uitzicht, gelegen in de rustige en doodlopende straat van de geliefde residentie Ascot.
De ligging is een absolute troef:
Scholen, winkels, openbaar vervoer, station, invalswegen, sportfaciliteiten… alles bevindt zich op wandel- of fietsafstand.
Indeling van het appartement:
- Inkomhal met gastentoilet
- Ruime leefruimte met veel lichtinval, via dubbele glazen deur toegankelijk
- Open, volledig ingerichte keuken met dubbele spoelbak, vaatwas, keramische kookplaat, dampkap, microgolfoven en koelkast
- Praktische berging naast de keuken
- Nachthal met toegang tot 2 slaapkamers
- Badkamer met bad, douche, toilet en dubbele lavabo.
Het ruime, overdekte terras is een echte troef: hier geniet u het hele jaar door van rust en zon.
Extra’s:
- Ondergrondse privatieve berging (nr. 28)
- Autostaanplaats inbegrepen (nr. 22)
- Centrale verwarming op aardgas
- Aangesloten op stadswater
- Gemeenschappelijke fietsen- en afvalberging
Of u nu op zoek bent naar een eerste woning of een interessante investering – deze opportuniteit mag u niet missen!
📅 Plan uw bezoek op onze bezoekdag op zaterdag 20 september 2025.
Wees er snel bij en ontdek zelf de charme van dit appartement!
De gepubliceerde prijs is een richtprijs.
Algemeen
| Adres: | Processiestraat 85/1.2 Waregem |
| Referentie: | Processiestraat 85 bus 1.2 - Waregem |
| Vraagprijs: | Verkocht |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Bewoonbare opp.: | 120 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Op verdieping: | 1 |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 938 |
| Kadastrale benaming: | Waregem 1 AFD |
| Kadastrale Nummers: | C634/00M |
| Kadastrale Oppervlakte: | 120 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250908-0003680767-RES-1 |
| EPC Index: | 87,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | A |
| EPC Geldig tot: | 8/09/2035 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |